Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ascal/public_html/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 281
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"

Agjencia e Sigurimit të Cilësisë në Arsimin e Lartë

University College "Canadian Institute of Technology"

Licensing document: VKM Nr. 781, datë 10.11.2011
Category: College
Type: Private
Status: Active
Address: Kompleksi "Xhura", Nr. 12, Rruga Xhanfize Keko, Porcelan, Tiranë
Tel: +35542229778
Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Website: www.cit.edu.al

Lista e RVJ

Akreditim institucional
Bachelor Inxhinieri Industriale
Master i shkencave "Inxhinieri kompjuterike dhe teknologji informacioni", me profile: "Inxhinieri kompjuterike dhe BIG Data"; "Rrjetet kompjuterike dhe Siguria Kibernetike"; "Multimedia-Dizajn"